Hizmet Çeşitlerimiz
BORNOVA EV TEMİZLEME FİRMASI
BORNOVA OFİS TEMİZLEME
BORNOVA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLEME ŞİRKETİ
BORNOVA VİLLA TEMİZLEME
BORNOVA OKUL TEMİZLEME
BORNOVA BANKA TEMİZLEME
BORNOVA MAĞAZA TEMİZLEME
HASTANE,SAĞLIK KURULUŞU TEMİZLEME
MUTFAK,RESTORAN TEMİZLEME
DEPO TEMİZLİĞİ VE BAKIMI
ZEMİN TEMİZLİĞİ VE BAKIMI
KOLTUK TEMİZLİĞİ YIKAMA
YERİNDE HALI YIKAMA
KRİSTAL VE POLİMERİZE CİLA
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ
EV İŞYERİ OFİS PERİYODİK TEMİZLİK ŞİRKETİ
HAŞERE İLE MÜCADELE (İLAÇLAMA)
SÖZLEŞMELİ ELEMAN TEMİNİ
BOYA BADANA SONRASI TEMİZLİK
GÜNLÜK TEMİZLİK İÇİN ELEMAN TEMİNİ
BORNOVA Boya USTASI
Bizden Haberler
Anket
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz
Çok Güzel 56%
Güzel 7%
Normal 35%

E-mail List
Adı Soyadı
E-mail
Bornova Egem Temizlik Hizmetleri

Egem Temizlik

Evlerin, işyerlerinin temizliği, alanı kullanan herkesin sağlığı ve güvenliği için, hayati öneme sahiptir. Bu son derece bilince olan şirketimiz, aynı bilince sahip kişilerce oluşturduğu uzman ve tecrübeli ekibi ile Bornova ve yakın çevresinde, uzun yıllardır hizmet vermektedir. Girmesi böylesine kolay olan bu sektörde uzun yıllar var olabilmek, adını lekelemeden müşteri tavsiyesiyle büyüyebilmek, sadece işini son derece titizlikle yapan, sorumluluklarının farkında olan, verdiği referanslarla da kalitesini ortaya koyabilen, bizim gibi firmaların başarısı olabilir. Aldığı hizmeti yerine getirip, bir daha o müşteri ile hiç karşılaşmayacakmış gibi davranan onlarca firma arasında, iş sonrası sorumluluklarını da alan tek firma olmamız, siz değerli müşterilerimizin de dikkatini çektiğinden, uzun yıllar bu kaliteli hizmeti verebilmekteyiz. En son teknolojileri takip ederek, sağlığa en az etkisi olan ürünleri kullanarak verdiğimiz kaliteli hizmetlerimize, aynı çizgide yıllar boyunca Egem Temizlik ismimizle devam edeceğiz.

Biz Ne Hizmetleri Veririz?

Metropollerden çok uzak görünen bir coğrafyada olmamıza rağmen, siz Sayın Bornova halkına, en az büyük şehirlerde bulabileceğiniz kalitede temizlik hizmeti veririz. Anahtar teslimi tabir edilen, sizin gösterdiğiniz mekânı teslim aldıktan sonra, sizi hiç huzursuz etmeden tüm işimizi bitirip, ondan sonra en iyi şekilde teslim ederiz. Günün herhangi bir saatinde aradığınızda ulaşabileceğiniz ve sorularınıza cevap alabileceğiniz bir müşteri ilişkileri hizmeti veririz. İşleri bitirip mekânı terk ettikten sonra, yaptığımız işle ilgili karşılaştığınız herhangi bir sorunu çözmek için hazır bekleyen kalite kontrol ekibimizle, tüm temizlik hizmetlerini veririz.

Ofis Temizliği

Bornova Ofis temizliği; çalışanların huzurlu bir ortamda ve mikroplardan uzak bir şekilde çalışması için gerekli olduğu kadar, gelen çalışma ilişkisinde olduğunuz diğer firmalar gözündeki saygınlığınız için de gereklidir. Bir işyeri sahibi, ne kadar karizmatik olursa olsun, ne kadar güzel iş fırsatları sunarsa sunsun, kirli ve lekelerle dolu bir odada yaptığı her görüşme, aleyhine sonuçlanacaktır. Ofisinize gelen ziyaretçilerinizi, ilk bakışta etkileyebilmeniz için, ofisini parlatırız.

Hastane ve Muayenehane Dezenfektasyonu

Eczane, muayenehane, hastane, evlerdeki hasta odaları; mutlaka dezenfekte edilmelidir. Bu oldukça güç işin, sıradan temizlik maddeleri ile yapılması mümkün değildir. Temizlik değil, dezenfekte ilaçlarıyla ve uzman kişilerce yapılması gereken bu işlem, gözle görülür bir fark yaratmadığından, yapıldığı zannedilmesi çok kolaydır. Şimdiye kadar dezenfektasyon hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin son derece olumlu geri dönüşleri, bu işteki ustalığımızın delilidir. Düzenli aralıklarla yapılması gereken dezenfektasyon işlemi, hastalıkların uzak kalması ve var olan hastalıkların da daha kısa sürede iyileşmesi için şarttır.

Depo ve Arşiv Temizliği

Depolar ve arşivler, sürekli göz önünde olmadığından, stabil halde bekleyen büyük boyutlu dolaplar ve malzemeler içerdiğinden, temizliği işinde son derece tecrübeli ekipler tarafından yapılmazsa, hiçbir faydası olmayacağı gibi zararlı da olabilir. Egem Temizlik, Bornova ve çevresinde verdiği depo temizleme ve arşiv temizleme hizmetlerinde uzmanlaşmış, en uygun zamanda ve en iyi şekilde işlerini teslim etmiştir. Depoda gıda maddeleri varsa veya nemden ve kokudan uzak tutulması gereken malzemeler varsa, ücretsiz keşif hizmetimiz sırasında tespit ederek, en uygun malzemeler ile görevimizi yerine getiririz.

Boya ve Badana İşleri

Anahtar teslim olarak tarafımıza verdiğiniz işlerde, Egem Temizlik olarak asla sorumluluklarımızdan kaçmayız. İşini yapmamızı istediğiniz mekânda, temizlikle çıkarılmayacak kadar eski ve kalıcı hale gelmiş kirleri, lekeleri; verdiğimiz boya ve badana hizmetleri sayesinde, yepyeni bir mekân haline getirerek teslim etmekteyiz. Restoran mutfakları, imalathaneler, hastaneler temizlemiş olan Egem Temizlik firmamız, anahtar teslim işlerde iddialıdır.

Evde Temizlik İşleri

Bornova ve yakın çevresinde, özellikle daha fazla hassasiyet gösterdiğimiz müşterilerimiz; ev ve meskenlerdir. Bir ailenin sağlığı söz konusu olduğunun bilince olan ekibimiz; yerinde halı yıkama, koltuk temizliği yıkama, inşaat sonrası temizlik gibi ana başlıklarda incelenebilecek hizmetleri en iyi şekilde sonuçlandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Cila Hizmetleri

Uzun süre ve yoğun şekilde kullanılan zeminlerin, sadece temizlik yapılması ile iyileştirilemeyeceğini fark eden şirketimiz, bu konuda en iyi ustalarla anlaşarak, en kaliteli ithal malzemeler kullanarak, siz Sayın müşterilerimize; zemin temizliği ve bakımı, kristal ve polimerize cila hizmetleri vermeye başlamış ve uzun yıllardır kalite konusunda rakipsiz olarak, hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yoğun kullanımdaki zeminlerin mutlaka Egem Temizlik zemin yenileme hizmeti ile yenilenmesi ve mekânın tazelenmesi gereklidir.

Mağaza Temizleme

Mağazalar, açık oldukları süre içinde, hiçbir şekilde müşterilerin rahatsız edilmemesi gerektiğinden, gece başlayıp sabaha kadar sürecek şekilde verdiğimiz mağaza temizliği hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar. Hem her an temiz görünmesi ve güzel kokması gereken, hem de ortamda hiçbir temizlik çalışmamasının görünmemesi gereken mekânlar olan mağazalar, Bornova çevresinde bu hizmeti en iyi şekilde veren firmamız ile düzenli çalışma anlaşmaları kapsamında çalışmaktadırlar. Müşterilerinizin gözünde, kaliteli ürünlerinizle olduğu kadar, temizliğiniz ve düzeniniz ile de iyi bir yere sahip olabilirsiniz.

Haşere İle Mücadele

Egem Temizlik olarak, en güzel coğrafyaya sahip Bornova’mızın haşere ile mücadelesinde, etkin bir eleman olarak yer almaktadır. Evler, okullar, fabrikalar, lokantalar, kreşler, hastaneler gibi; insan sağlığı ile doğrudan alakalı yerlerde verdiğimiz ilaçlama hizmeti, insanlara hiçbir şekilde zarar vermeyen, haşereleri ise anında ortamdan yok eden çok özel ilaçlar ile yapılmaktadır. Gerekli tüm ruhsat ve izinlere, Egem Temizlik adı ile sahip olduğumuzdan, gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Karınca, fare ve diğer kemirgenler, böcekler; yerleştikleri binalara, sanıldığından çok daha fazla zarar verdiklerinden, böyle bir sorun ile karşılaştığınız anda, işinde son derece titiz çalışan firmamızı arayarak, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmalı ve sorununun bir an önce çözülmesi için ilk ve en önemli adımı atmalısınız. 

Hizmetlerimizden Bazıları
BORNOVA EV TEMİZLEME FİRMASI
Bornova ev temizleme firması devamı için tıklayın.
BORNOVA OFİS TEMİZLEME
Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ofislerinizde rahat devamı için tıklayın.
BORNOVA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLEME ŞİRKETİ
Bina, apartman, ev ve plazaların dış cephe cam silme ve temizliği devamı için tıklayın.
BORNOVA VİLLA TEMİZLEME
Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa gibi tüm devamı için tıklayın.
BORNOVA OKUL TEMİZLEME
Okul Temizliklerinde temizlik ve hijyen çok dikkat edilmesi devamı için tıklayın.
BORNOVA BANKA TEMİZLEME
Bornova Banka Temizleme Tüm temizlik alanlarında olduğu gibi, banka temizliği konusunda da hizmet anlayışına ve devamı için tıklayın.
HASTANE,SAĞLIK KURULUŞU TEMİZLEME
Hastane Hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem devamı için tıklayın.
MUTFAK,RESTORAN TEMİZLEME
Hijyen hayatımızın her alanında önemlidir.Fakat konu mutfak ve restoran devamı için tıklayın.
DEPO TEMİZLİĞİ VE BAKIMI
Depolar gerçekten sağlıksız olduğu zaman tamamen bakteri devamı için tıklayın.
ZEMİN TEMİZLİĞİ VE BAKIMI
Zemine uygun endüstriyel kimyasal ve makineleriyle devamı için tıklayın.
BOYA BADANA SONRASI TEMİZLİK
Boya badanadan sonra yapılması gereken temizlik sizin için zor gibi devamı için tıklayın.
BORNOVA Boya USTASI
boya izmir, boya badana izmir, boyacı izmir, boya ustası izmir, izmirde boya, izmirdeki boyacılar devamı için tıklayın.
E-mail : pasifiktemizlik@hotmail.com
Telefon : (232) 362 01 00 Gsm : (544) 5441804
Adres : 6440/5 Sk. No:15/8 Karşıyaka/İZMİR
 
Firmamız ile ilgili güncel gelişmelerden kolayca haberdar olmak için:
 Bornova Egem ev Temizlik Şirketi © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.